Новини

ЗВЕРНЕННЯ глав Євангельських Церков України до українського народу щодо діяльності громадянина Нігерії Сандея Аделаджі

У грудні 2008 року, в зв’язку з багатьма негативними наслідками та публічним резонансом діяльності Сандея Аделаджі, ми зробили заяву та надали ряд рекомендацій Духовній раді релігійної організації «Посольство Боже», щодо виправлення неєвангельського вчення про збагачення та викорінення культу особи керівника названої спільноти. Однією з пропозицій було відсторонення Сандея Аделаджі від управління та позбавлення його будь-якого впливу на громаду.

Всеукраїнська Рада Церков підтримує Урядового уповноваженого з питань сім’ї

kabmin_3b_government_ukraine_irs.in.ua.jpgПрем’єр-міністру України ЯЦЕНЮКУ А. П.
Про Урядового уповноваженого з питань сім’ї.
Передусім хочемо подякувати Вам за втілення у життя наміру, проголошеного з парламентської трибуни ще у листопаді 2015 року, про запровадження посади Урядового уповноваженого з питань сім’ї. На наше переконання, це дуже важливе і актуальне рішення Кабінету Міністрів, з огляду на те, що “сім'я, дитинство, материнство і батьківство охороняються державою” відповідно до статті 51 Конституції України.

Норвезький політик-священнослужитель закликав релігійних лідерів України до миротворчої ролі в суспільстві

tn_noew.jpgПрезидент Центру миру і прав людини в Осло, екс-прем’єр-міністр Норвегії Шель Магне Бундевік 2 жовтня в рамках візиту до України зустрівся в Києві з представниками Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.

Роз'яснення Інституту релігійної свободи щодо порядку направлення віруючих громадян на альтернативну (невійськову) службу замість строкової військової служби

armyУ зв’язку з початком чергового призову на строкову військову службу Інститут релігійної свободи підготував роз’яснення порядку заміни військового обов’язку альтернативною (невійськовою) службою для віруючих громадян України.

Комітет ВР підтримав надання церквам права засновувати навчальні заклади

comitet.jpgПарламентський Комітет з питань науки і освіти вирішив підтримати законопроект № 1447 щодо заснування релігійними організаціями навчальних закладів державного стандарту освіти.

Жвава дискусія з цього приводу відбулася під час засідання 18 березня 2015 року, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Всеукраїнська Рада Церков зустрілася з делегацією Всесвітньої Ради Церков

council.jpgКИЇВ – Зустріч делегації Всесвітньої Ради Церков з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій відбулася 18 березня 2015 року в конференц-залі готелю «Хрещатик», повідомляє Інститут релігійної свободи.

Українці, як і раніше, найбільше довіряють Церкві

research.jpgНа сьогодні серед інститутів влади і суспільства найбільшою довірою громадян користується Церква.

Такі дані наводить компанія Research & Branding Group за результатами дослідження громадської думки жителів України, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Церква як суспільний інститут знову отримала найвищий рівень підтримки в українському суспільстві – їй довіряють 62% жителів країни при тому, що недовіру висловили 24% опитаних.

Заклик до посту й молитви за збереження України від зовнішньої та внутрішньої загроз

ua-flag.jpgДорогі співбрати, високоповажні служителі на Ниві Божій!

Щиросердечно вітаємо вас у ці передпасхальні дні!
Нам Господь призначив звершувати служіння в особливий час. Так багато різноманітних подій звершується навколо нас, майже кожного дня ми стаємо свідками потрясінь. Події які звершуються в цей останній час несвідомо кричать до Церкви, народу Божого про допомогу.

ЗВЕРНЕННЯ ЧЛЕНІВ РАДИ ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ПРОТЕСТАНТСЬКИХ ЦЕРКОВ УКРАЇНИ ПРО БОРОТЬБУ З КОРУПЦІЄЮ

ua-flag.jpgШановні співвітчизники!

Кожного дня, поруч із новинами про війну з зовнішнім ворогом, ми все більше чуємо про ворога внутрішнього. Прикро констатувати, але втрати від корупції неймовірно великі. Гріх злодійства немилосердно руйнує нашу націю.

ВР розгляне законопроект про звільнення церков від податку на нерухомість

title_0.jpgВерховна Рада включила до порядку денного сесії законопроект № 2226 про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування нерухомості релігійних організацій.

За це 18 березня 2015 року проголосувало 263 народних депутата України, повідомляє Інститут релігійної свободи.