Новини

Заява РЄПЦУ з приводу запровадження воєнного стану в 10-ти областях України

Заява Ради Євангельських Протестантських Церков України з приводу запровадження воєнного стану в 10-ти областях України

Дорогі у Господі брати і сестри!

Блаженний народ, для якого Господь є його Богом!
(Псалом 32, 12)

Пам’яті почесного єпископа Володимира Сергійовича Глуховського

Пізно ввечері 5 жовтня 2018 року зупинилося серце Володимира Сергійовича Глуховського, почесного єпископа Української Вільної Церкви Християн Євангельської Віри.

Пам’яті почесного єпископа Володимира Сергійовича Глуховського

Пізно ввечері 5 жовтня 2018 року зупинилося серце Володимира Сергійовича Глуховського, почесного єпископа Української Вільної Церкви Християн Євангельської Віри.

Національне читання Біблії

poster.jpgЗ 5-го по 8 липня відбудеться цілодобовий марафон на Софійській площі м. Києва - національне читання Біблії. Запрошуємо всіх бажаючих до слухання Божого слова!

З Днем П’ятдисятниці

Дорогі брати та сестри!

“Коли ж почався день П'ятдесятниці, всі вони однодушно знаходилися вкупі. І нагло зчинився шум із неба, ніби буря раптова зірвалася, і переповнила ввесь той дім, де сиділи вони. І з'явилися їм язики поділені, немов би огненні, та й на кожному з них по одному осів. Усі ж вони сповнились Духом Святим, і почали говорити іншими мовами, як їм Дух промовляти давав” (Дії Апостолів 2:1-5).

Відбулося засідання Ради ЄПЦУ

10 травня в Українському Біблійному Товаристві за головуванням Української Вільної Церкви відбулося чергове засідання Ради Євангельських Протестантських Церков. На засіданні обговорювалась низка актуальних та важливих питань суспільно-релігійного життя в Україні, а саме державно-конфесійні відносини, заходи з нагоди 1030-річчя Хрещення Київської Русі-України, Рік Божого Слова в Україні, Національний день подяки.

Поздоровлення з Великоднем

Вельмишановні єпископи, пастори, брати і сестри!

Христос воскрес! Христос Воістину Воскрес!

Сердечно вітаю вас з Великим святом Христового воскресіння! Він Воскрес! І ми воскреснемо в Ньому! Смерть переможено! Тому живімо повним життям, з твердою вірою та незмінною надією на Того, Хто «був виданий за наші гріхи, і воскрес для виправдання нашого!» (Рим. 4:25).
Нехай милосердний Господь благословить ваші родини, церкви і дасть вам мир, радість та надію.

Творче служіння дітям Житомирщини

Вже не вперше, на запрошення керівника благодійної організації «Відкрите серце», що в селі Озадівка поблизу Бердичева, Петра Миколайовича Залізного, Житомирщину відвідав дуже особливий, кольоровий, веселковий, пречудовий гість з далекої Америки Лінн Флатен. Цей чоловік в минулому пілот, який вже у відставці і обрав собі служити діткам переодягаючись клоуном. Будучи дитячим місіонером, а ще дуже доброю і щирою людиною, знаючи, які скрутні часи зараз в Україні, Лінн за власний кошт прибув до нашої країни, щоб поділитися радістю спасіння.

Священнодія рукопокладення молодих служителів

03 лютого у помісній церкві Християн Євангельської Віри що на Закарпатті в селищі Поляна відбулась знакова подія, урочисте Богослужіння звершення чину священнодії, рукопокладення новообраних священнослужителів. Особлива атмосфера переживання виконання доручення Спасителя, коли за принципом естафети молоді служителі приймають служіння від старших проводячи їх на спочинок.

Споглядаючи такий приклад, хочеться побажати усім церквам Миру і Благодаті Божої, щоб піднімались молоді служителі і Божа справа передавалась через покоління.

Посли країн G7 обговорили стан реформ з Всеукраїнською Радою Церков

Повноважні посли країн «Великої сімки» (G7) зустрілися з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій з метою налагодження взаємодії та постійного діалогу.