Служіння

Діяльність Союзу поширюється в чотирьох основних напрямах, які зкоординовано в основні відділи: церковний, освітній, місіонерський та благодійний.

Церковний відділ спрямовує служіння і працю різноманітних ланок церковного життя, таких як проповідь євангелія, робота з дітьми та молоддю, виховання віруючих в церквах, створення нових та підтримка існуючих церков, регулювання взаємовідносин як в окремій церкві, так і між церквами; налагодження співпраці з іншими християнськими церквами України та світу.

Відділ освіти займається питаннями богословської освіти священослужителів, віруючих церков, а також заохочує до біблійної освіти всіх бажаючих. При відділі освіти функціонують: Українська Євангельська Теологічна Семінарія (УЄТС) в м. Києві та дві регіональна Біблійна школа в м. Бердичів (Житомирської області). Навчальні заклади Союзу готують досвідчених служителів, які згодом засновують нові церкви та допомагають у служінні в діючих громадах. При УЄТС відкрито очно-заочне відділення для підвищення освітнього рівня діючих служителів церков, а також працює Міжнародний Заочний Інститут, який пропонує всім бажаючим (як членам так і не членам церкви) заочну кореспондентську форму навчання.

Ще одним з напрямів діяльності відділу освіти є видавнича діяльність Союзу. Регулярно з друку виходять періодичні видання, а також великий спектр різноманітної біблійної, духовної літератури.

Благодійний відділ Союзу спрямовує свою роботу на підтримку самих незахищених верст населення нашої країни. Допомога надається інвалідам, самотнім пенсіонерам, тяжко хворим, дітям-сиротам, багатодітним сім'ям. Під керівництвом відділу працюють шість благодійних центрів, три реабілітаційні центри, три благодійні місії, два дитячих оздоровчих табори, та дім для людей похилого віку.

Головною метою місіонерського відділу є виконання великого доручення Христа: "…Отож, ідіть і навчить усі народи, хрестячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберегти все, що Я заповів вам." (Maт. 28:19-20).