Головна

Подія місяця

Національне читання Біблії

poster.jpgЗ 5-го по 8 липня відбудеться цілодобовий марафон на Софійській площі м. Києва - національне читання Біблії. Запрошуємо всіх бажаючих до слухання Божого слова!

Новини

Національне читання Біблії

poster.jpgЗ 5-го по 8 липня відбудеться цілодобовий марафон на Софійській площі м. Києва - національне читання Біблії. Запрошуємо всіх бажаючих до слухання Божого слова!

З Днем П’ятдисятниці

Дорогі брати та сестри!

“Коли ж почався день П'ятдесятниці, всі вони однодушно знаходилися вкупі. І нагло зчинився шум із неба, ніби буря раптова зірвалася, і переповнила ввесь той дім, де сиділи вони. І з'явилися їм язики поділені, немов би огненні, та й на кожному з них по одному осів. Усі ж вони сповнились Духом Святим, і почали говорити іншими мовами, як їм Дух промовляти давав” (Дії Апостолів 2:1-5).

Відбулося засідання Ради ЄПЦУ

10 травня в Українському Біблійному Товаристві за головуванням Української Вільної Церкви відбулося чергове засідання Ради Євангельських Протестантських Церков. На засіданні обговорювалась низка актуальних та важливих питань суспільно-релігійного життя в Україні, а саме державно-конфесійні відносини, заходи з нагоди 1030-річчя Хрещення Київської Русі-України, Рік Божого Слова в Україні, Національний день подяки.

Поздоровлення з Великоднем

Вельмишановні єпископи, пастори, брати і сестри!

Христос воскрес! Христос Воістину Воскрес!

Сердечно вітаю вас з Великим святом Христового воскресіння! Він Воскрес! І ми воскреснемо в Ньому! Смерть переможено! Тому живімо повним життям, з твердою вірою та незмінною надією на Того, Хто «був виданий за наші гріхи, і воскрес для виправдання нашого!» (Рим. 4:25).
Нехай милосердний Господь благословить ваші родини, церкви і дасть вам мир, радість та надію.

Творче служіння дітям Житомирщини

Вже не вперше, на запрошення керівника благодійної організації «Відкрите серце», що в селі Озадівка поблизу Бердичева, Петра Миколайовича Залізного, Житомирщину відвідав дуже особливий, кольоровий, веселковий, пречудовий гість з далекої Америки Лінн Флатен. Цей чоловік в минулому пілот, який вже у відставці і обрав собі служити діткам переодягаючись клоуном. Будучи дитячим місіонером, а ще дуже доброю і щирою людиною, знаючи, які скрутні часи зараз в Україні, Лінн за власний кошт прибув до нашої країни, щоб поділитися радістю спасіння.