Новини

Поздоровлення з Великоднем

Вельмишановні єпископи, пастори, брати і сестри!

Христос воскрес! Христос Воістину Воскрес!

Сердечно вітаю вас з Великим святом Христового воскресіння! Він Воскрес! І ми воскреснемо в Ньому! Смерть переможено! Тому живімо повним життям, з твердою вірою та незмінною надією на Того, Хто «був виданий за наші гріхи, і воскрес для виправдання нашого!» (Рим. 4:25).
Нехай милосердний Господь благословить ваші родини, церкви і дасть вам мир, радість та надію.

Творче служіння дітям Житомирщини

Вже не вперше, на запрошення керівника благодійної організації «Відкрите серце», що в селі Озадівка поблизу Бердичева, Петра Миколайовича Залізного, Житомирщину відвідав дуже особливий, кольоровий, веселковий, пречудовий гість з далекої Америки Лінн Флатен. Цей чоловік в минулому пілот, який вже у відставці і обрав собі служити діткам переодягаючись клоуном. Будучи дитячим місіонером, а ще дуже доброю і щирою людиною, знаючи, які скрутні часи зараз в Україні, Лінн за власний кошт прибув до нашої країни, щоб поділитися радістю спасіння.

Священнодія рукопокладення молодих служителів

03 лютого у помісній церкві Християн Євангельської Віри що на Закарпатті в селищі Поляна відбулась знакова подія, урочисте Богослужіння звершення чину священнодії, рукопокладення новообраних священнослужителів. Особлива атмосфера переживання виконання доручення Спасителя, коли за принципом естафети молоді служителі приймають служіння від старших проводячи їх на спочинок.

Споглядаючи такий приклад, хочеться побажати усім церквам Миру і Благодаті Божої, щоб піднімались молоді служителі і Божа справа передавалась через покоління.

Посли країн G7 обговорили стан реформ з Всеукраїнською Радою Церков

Повноважні посли країн «Великої сімки» (G7) зустрілися з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій з метою налагодження взаємодії та постійного діалогу.

Засідання Ради Євангельських Протестантських Церков України

1 лютого 2018 року в стінах Української євангельської теологічної семінарії відбулося засідання Ради Євангельських Протестантських Церков України (РЄПЦУ) за головування Української Вільної Церкви Християн Євангельської Віри.

Зміна назви Союзу Вільних Церков Християн Євангельської Віри України

Шановні друзі!

Інформуємо Вас про те, що “Союз Вільних Церков Християн Євангельської Віри” змінив назву на “Українська Вільна Церква Християн Євангельської Віри”(УВЦХЄВ). Новий Статут зареєстровано міністерством культури України згідно з чинним законодавством 29 серпня 2017 року. Згідно з чиним Статутом Церкву очолює старший єпископ. Словосполучення “президент союзу” не використовується.

Просимо зробити відповідні зміни у Ваших базах даних.

З повагою,

Єпископ, д-р. Василь Федорович Райчинець
Старший єпископ УВЦХЄВ

Христос народився! Славімо Його!

Дорогі брати та сестри!

Щиро вітаю вас з Різдвом Христовим!

Втілення Ісуса Христа - є даром Божої любові усьому світу. В Ісусі Христі ми знаходимо справжню радість, любов та надію. Нехай правда про народження Христа надихає усіх нас на сумлінне служіння, добрі справи та любов до усіх людей. Христос народився! Славімо Його!

«Слава Богу на висоті, і на землі мир, у людях добра воля!»
Луки 2:14

З найкращими побажаннями,
д-р. Райчинець Василь Федорович,
Старший єпископ Української Вільної Церкви Християн Євангельської Віри

ДЕКЛАРАЦІЯ Ради Євангельських Протестантських Церков України Про захист моральних та сімейних цінностей

Рада Євангельських Протестантських Церков України, яка об’єднує 9 християнських конфесій, що становить близько 8000 церковних громад, висловлює своє глибоке занепокоєння занепадом суспільної моралі в нашій країні та відкрита для спільних пошуків дієвих шляхів подолання існуючої моральної кризи.

Українська делегація взяла участь у I Національному молитовному сніданку у Кнесеті Ізраїля

articleimages_67245_170607_1.jpg6-7 червня 2017 року в Ізраїльському Парламенті – Кнесеті, що знаходиться в Єрусалимі, відбувся Перший Національний молитовний сніданок за участю Президента Ізраїля – Реувена Рівліна, членів Ізраїльського Парламенту та представників християнських Церков і релігійних організацій, державних діячів і політичних лідерів з багатьох країн світу. До участі в урочистому ювілейному заході були запрошені сотні представників з усіх континентів світу.

Хода на захист дітей і сім’ї об’єднала в Києві тисячі громадян

hoda_completed_2017_0.jpg«Справжнє захоплення – це тато, мама, діти!» Під цим гаслом центральними вулицями Києва пройшла Всеукраїнська Хода на захист прав дітей і сім’ї.