Новини

ДЕКЛАРАЦІЯ Ради Євангельських Протестантських Церков України Про захист моральних та сімейних цінностей

Рада Євангельських Протестантських Церков України, яка об’єднує 9 християнських конфесій, що становить близько 8000 церковних громад, висловлює своє глибоке занепокоєння занепадом суспільної моралі в нашій країні та відкрита для спільних пошуків дієвих шляхів подолання існуючої моральної кризи.

Українська делегація взяла участь у I Національному молитовному сніданку у Кнесеті Ізраїля

articleimages_67245_170607_1.jpg6-7 червня 2017 року в Ізраїльському Парламенті – Кнесеті, що знаходиться в Єрусалимі, відбувся Перший Національний молитовний сніданок за участю Президента Ізраїля – Реувена Рівліна, членів Ізраїльського Парламенту та представників християнських Церков і релігійних організацій, державних діячів і політичних лідерів з багатьох країн світу. До участі в урочистому ювілейному заході були запрошені сотні представників з усіх континентів світу.

Хода на захист дітей і сім’ї об’єднала в Києві тисячі громадян

hoda_completed_2017_0.jpg«Справжнє захоплення – це тато, мама, діти!» Під цим гаслом центральними вулицями Києва пройшла Всеукраїнська Хода на захист прав дітей і сім’ї.

Всеукраїнська Хода на захист дітей і сім'ї

hoda_2017.jpgУ суботу, 3 червня 2017 року, в Києві відбудеться щорічна Всеукраїнська Хода на захист прав дітей і сім’ї під гаслом: «Справжнє захоплення – це тато, мама, діти!». Організатор - Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій.

Запрошуємо на Всеукраїнську Ходу на захист прав дітей і сім’ї

hoda_2017.jpgУ суботу, 3 червня 2017 року, в Києві відбудеться щорічна Всеукраїнська Хода на захист прав дітей і сім’ї під гаслом: «Сім’я – мати та батько, чоловік та дружина – це майбутнє України!»

Мета акції – привернути увагу суспільства до сучасних загроз для інституту сім’ї і батьківства, виступити на захист сім’ї як союзу чоловіка і жінки, що відповідає Божому повелінню та природі людини.

Всеукраїнська рада церков закликає до молитви і посту, аби звільнити Україну від окупантів

molitva_2017.jpg2 квітня о 15 годині в Києві на Софійському майдані буде відбуватися молитва за перемогу над агресором і встановлення справедливого миру на Україні. Запрошуємо кожного для спільної молитви! Також, 3 квітня, закликаємо віруючих провести у особистому пості.

16 березня 2017 року. Засідання робочого комітету Національного Дня Молитви за Україну

16-03-2017_3.jpg16 березня, в уже звичному місці відбулося засідання робочого комітету Національного Дня Молитви за Україну. Серед інших організаційних моментів, на порядку денному розглядалися два ключові пункти - створення зведеного хору з усіх церков учасників і проведення мотиваційної зустрічі пасторів помісних церков Києва та області.

27 травня – НАЦІОНАЛЬНИЙ ДЕНЬ МОЛИТВИ ЗА УКРАЇНУ!

nac_den_molutvu_2017.jpg27 травня о 17:00 в Палаці Спорту відбудеться Національна молитва за Україну. Мета якої є молитовне єднання усіх Церков та всього народу заради спасіння і відродження нашої країни. Ми всім серцем віримо, що Господь почує нашу упокорену молитву та дарує мир і добробут багатостраждальній українській землі.

ЗВЕРНЕННЯ глав Євангельських Церков України до українського народу щодо діяльності громадянина Нігерії Сандея Аделаджі

У грудні 2008 року, в зв’язку з багатьма негативними наслідками та публічним резонансом діяльності Сандея Аделаджі, ми зробили заяву та надали ряд рекомендацій Духовній раді релігійної організації «Посольство Боже», щодо виправлення неєвангельського вчення про збагачення та викорінення культу особи керівника названої спільноти. Однією з пропозицій було відсторонення Сандея Аделаджі від управління та позбавлення його будь-якого впливу на громаду.

Всеукраїнська Рада Церков підтримує Урядового уповноваженого з питань сім’ї

kabmin_3b_government_ukraine_irs.in.ua.jpgПрем’єр-міністру України ЯЦЕНЮКУ А. П.
Про Урядового уповноваженого з питань сім’ї.
Передусім хочемо подякувати Вам за втілення у життя наміру, проголошеного з парламентської трибуни ще у листопаді 2015 року, про запровадження посади Урядового уповноваженого з питань сім’ї. На наше переконання, це дуже важливе і актуальне рішення Кабінету Міністрів, з огляду на те, що “сім'я, дитинство, материнство і батьківство охороняються державою” відповідно до статті 51 Конституції України.