Біографії

Райчинець Василь Федорович

Старший Єпископ

large_vasil_fedorovich.jpgВасиль Федорович Райчинець народився 19 жовтня 1952 року в с. Поляна, Свалявського району, Закарпатської області, в багатодітній сім’ї проповідника. У 1969 році вступив у завіт з Богом через святе водне хрещення. З 1970 по 1971 роки проходив службу в рядах Радянській Армії. В 1974 році був обраний церквою ХЄВ с. Поляна на дияконське служіння. У 1983 році здобув богословську освіту, закінчивши московську Семінарію (ВСЄХБ), паралельно здобувши музичну освіту.

У 1987 році Василь Федорович був обраний церквою ХЄВ с. Поляна на пасторське служіння, а в 1990 році став заступником старшого Пресвітера Союзу. У 1991-1992 роках Союзом ВЦХЄВ було прийнято рішення про заснування Вищої Духовної Школи для освіти служителів, першим ректором якої на той час став В.Ф. Райчинець.

У 1994 році Василь Федорович був обраний старшим пресвітером Закарпатського Об’єднання церков при Союзі ВЦХЄВ.
В 1995 році на черговому З’їзді Союзу ВЦХЄВ Василя Федоровича Райчинця було обрано Старшим Єпископом Союзу.

Булах Дмитро Андрійович

Єпископ Київського об'єднання церков ХЄВ

large_bulah.jpg

Дмитро Андрійович Булах народився у місті Києві у 1969 році. Після закінчення середньої школи служив в армії. Закінчив КАДІ за фахом інженер-механік.
У 1992 році прийняв святе водне хрещення. Божа воля на служіння пастора Дмитра направляє його на участь в поширенні Євангелії в тюрмах України з 1992 року.
У 1993 розпочав служіння для солдат в будівельних батальйонах України.
З 1993 року починає служіння помічником пастора Євангельської церкви «Благодать». У 1994 році висвячений дияконом церкви і з грудня 1998 висвячений пастором Євангельської церкви «Благодать». З листопада 1999 року - є старшим пастором Євангельської церкви «Благодать».
З 2010 року обіймає посаду єпископа Української Вільної Церкви Християн Євангельської Віри Київської області.
Є викладачем Української євангельської теологічної, де читає курс студентам «Принципи служіння», також є кандидатом на ступінь магістра богослов’я за спеціалізацією “Транс формуюче лідерство” (УЄТС).

Луговський Олег Анатолійович

Єпископ Дніпропетровського об'єднання церков ХЄВ

Гнаткович Іван Йосипович

Єпископ Закарпатського об'єднання церков ХЄВ

Лагутін Юрій Михайлович

Єпископ Павлоградського об'єднання церков ХЄВ

Зайцев Олександр Володимирович

Єпископ Донецького об'єднання церков ХЄВ

Музика Юрій Степанович

Єпископ Івано-Франківського об’єднання церков ХЄВ

Глушко Олександр Володимирович

Єпископ Кримського об'єднання церков ХЄВ

Валуєв Генадій Макарович

Керівник відділу військового капеланства

Райчинець Анатолій Васильович

Керівник відділу зовнішніх зв’зків

large_anatoloiy.jpg
Райчинець Анатолій Васильович народився 24 грудня 1979 року у містечку Поляна, Закарпатської області.
В 1995 році прийняв водне хрещення в Церкві Християн Євангельської Віри. З 1996 по 1999 роки навчався в Богословській Семінарії «Смірна» в Норвегії і здобув освіту за спеціальністю «практичне богослов’я». З 1999 по 2006 рік звершував служіння керівника молоді в Українській Вільній Церкві. З 2008 року розпочав активне служіння в церкві та прийняв сан проповідника.
У 2006 році закінчив Закарпатський державний університет та здобув кваліфікацію магістра з країнознавства та перекладача з іноземних мов. Володіє норвезькою, англійською та російською мовами. З 2001 року працює в Українському Біблійному Товаристві на посаді менеджера відділу зовнішніх відносин західного регіону. З 2005 року очолив відділ зовнішніх зв’язків по всій Україні. З 2008 року займає посаду заступника генерального секретаря УБТ.

Русин Іван Іванович

Керівник відділу освіти, керуючий справами канцелярії

large_rusyn.jpg
Русин Іван Іванович народився у 1979 році. У 1995 році прийняв святе водне хрещення. У 2008 році був рукопокладений на служіння проповідника-євангелиста в Українській Вільній Церкві Християн Євангельської Віри. Богословську освіту здобув в Українській євангельській теологічній семінарії (ступінь бакалавра) та в Університеті Уельсу (магістр богослов’я). Світську освіту у сфері міжнародних відносин здобув в Ужгородському Національному університеті (ступінь бакалавра та магістра).

З 2012 року ректор Української євангельської теологічної семінарії.

З 2014 року керівник відділу освіти Української Вільної Церкви.