Служіння

Діяльність Української Євангельської Церкви поширюється в чотирьох основних напрямах, які зкоординовано в основні відділи: церковний, освітній, місіонерський та благодійний.

Церковний відділ спрямовує служіння і працю різноманітних ланок церковного життя, таких як проповідь євангелія, робота з дітьми та молоддю, виховання віруючих в церквах, створення нових та підтримка існуючих церков, регулювання взаємовідносин як в окремій церкві, так і між церквами; налагодження співпраці з іншими християнськими церквами України та світу.

Відділ освіти займається питаннями богословської освіти священослужителів, віруючих церков, а також заохочує до біблійної освіти всіх бажаючих. При відділі освіти функціонують: Українська Євангельська Теологічна Семінарія (УЄТС) в м. Києві та дві регіональна Біблійна школа в м. Бердичів (Житомирської області). Навчальні заклади Церкви готують досвідчених служителів, які згодом засновують нові церкви та допомагають у служінні в діючих громадах. При УЄТС відкрито очно-заочне відділення для підвищення освітнього рівня діючих служителів церков, а також працює Міжнародний Заочний Інститут, який пропонує всім бажаючим (як членам так і не членам церкви) заочну кореспондентську форму навчання.

Ще одним з напрямів діяльності відділу освіти є видавнича діяльність Української Євангельської Церкви. Регулярно з друку виходять періодичні видання, а також великий спектр різноманітної біблійної, духовної літератури.

Благодійний відділ Української Євангельської Церкви спрямовує свою роботу на підтримку самих незахищених верст населення нашої країни. Допомога надається інвалідам, самотнім пенсіонерам, тяжко хворим, дітям-сиротам, багатодітним сім'ям. Під керівництвом відділу працюють шість благодійних центрів, три реабілітаційні центри, три благодійні місії, два дитячих оздоровчих табори, та дім для людей похилого віку.

Головною метою місіонерського відділу є виконання великого доручення Христа: "…Отож, ідіть і навчить усі народи, хрестячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберегти все, що Я заповів вам." (Maт. 28:19-20).